שירות לקוחות: 050-2465007
   
   
   
מדריך להורדה בחינם!
    הדרך המהנה להרגיש נפלא
בגוף בריא וחטוב!
מייל*
שם*
 
 
 שיטת שלושת המימדים

דף הבית >> שיטת שלושת המימדים

מהי שיטת שלושת המימדים? - שיטת שלושת המימדים 3D Therapy משלבת בתוכה כפי שבוודאי ניחשתם שלושה מימדים,
המימדים שמהם כולנו מורכבים. המימד התודעתי, המימד האנרגתי והמימד החומרי.
במאמר זה נפרט מהם שלושת המימדים ואיך ניתן בעזרת טיפול בשיטת שלושת המימדים
לטפל היעילות ובמהירות בשורש של בעיות פיזיות ורגשיות.

 


המימד הראשון – המימד התודעתי הנפש או הלא מודע כוללים את כול הזכרונות של הרגשות, התחושות שחווינו מבטן אימנו ואמונות שאספנו בדרך.
 
המפתח לבריאות פיזית ונפשית הוא בשחרור רגשות והתחושות השליליות שחווינו ולא פרקנו שיש להן השפעה מרובה עלינו ועל ההתנהגות שלנו  וכן מטענים שליליים פיזים ברקמות הגוף וכן על ידי שינוי סט האמונות השליליות שמנהלות אותנו.
 
בשיטת 3 המימדים, שפותחה על ידי יובל לוי פסכותרפיסט, ניתן באמצעות בדיקות שריר וידע מהרפואה הסינית והפסיכולוגיה המודרנית למצוא באופן מתמטי מדויק אלו מחסומים רגשיים השמורים בלא מודע מפריעים לאיזון שלכם, פיזי או נפשי, ואז בטכניקה שפועלת על המרידיאנים, ניתן לפרוק כל חסימה כזאת תוך כ 2 דקות.
 
כך לפרוק עוד ועוד מטענים ואמונות שליליות ולהטעין אמונות חיוביות, ולחשוף את הטוב שבכם שנמצא מעבר לקליפות הרגשיות האלה. כאשר זה קורה חייכם נעשים חיוביים יותר מיום ליום, יותר שמחה אהבה וחופש וגופכים גם הוא עובר תהליך הבראה אמיתי וחוזר להרמוניה אמיתית.

שלושת המימדים תודעה

המימד השני - המימד האנרגתי

המימד האנרגתי השני משלושת המימדים הכולל את המרידיאנים, הצ'אקות ואת כול התדרים האלקטרומגנטים הנמצאים בגוף ומחוצה לו. כול דבר בטבע כשמתבוננים בו דרך מיקרוסקופ גדול ניתן לראות שהכול עשוי מאנרגיה, וכול דבר יש לו תדר שניתן למדוד אותו במדוייק.
 
ברפואת תדרים באמצעות מכשיר התדרים ריונקס ניתן לסרוק את הגוף ולגלות היכן יש חוסר איזון באיברים ובמערכות הגוף השונות, ניתן לאתר ולטפל ביעילות בסימפטומים, ופתוגנים שונים כמו חיידקים, וירוסים, טפילים, חידקים, ניתן גם לאתר אלרגיות ורגישויות שונות ולטפל בהם על ידי מחיקת ההשפעה האלרגנית שלהם על הגוף.

טיפול זה כולל תוכנית טיפול הוליסטית בתדרים כדי לחזק ולייצב את המערכות השונות הקשורות לבעיה ואת החיוניות הכללית של המטופל, תדרים אלה הם תדרים הרמונים כפי שהם מצויים בטבע, הם מאוד עדינים ורוב האנשים לא מרגישים אותם בזמן הטיפול.

 
שלושת המימדים -תדרים
 

המימד השלישי – המימד החומרי -הכולל את את הגוף הפיזי והחומרים המזינים והמזיקים שבסביבה שלנו. רק לאחר שיש פגיעה במימד התודעתי ולאחר מכן המימד האנרגטי, ולא טיפלנו אז תיווצר פגיעה בגוף הפיזי. זה יכול להיות תהליך של כעשר שנים מרגע שיש מטען שלילי רגשי שלא נפרק עד שזה מתבטא בגוף הפיזי בצורה של מחלה או תאונה.

בטיפול בשיטת שלושת המימדים ניתן על ידי תזונה, צמחים, תוספים ואורח חיים בריא לשמור על בריאות הגוף ולשקם אותו.
[שלושת המימדים - גופני
 
כפי שקראתם  הרבה מאוד מהבעיות הבריאותיות בחייכם, קשורות לאיזון באורח החיים בין גוף לנפש. רוב ההרגלים השליליים שהורסים לנו את הבריאות התחילו מהשפעות מהמשפחה, מוסכמות, פרסומות ועוד.
 
הלא מודע שלנו קולט כול הזמן את הדברים האלה ושומר אותם וגורם לנו לרצות אותם. בנוסף ארועים וחוויות שליליות שעברנו מזמן העיבור, שמורים גם הם ומפעילים אותנו בצורה שלילית ובכך אנו גם מושכים עוד ועוד ארועים שלילים לחיינו אם אנו לא מודעים להם ולא פורקים אותם.
 
רובינו איננו מסוגלים לראות את הרגשות השליליים והאמונות הישנות שמפעילות אותנו. ובדרך כלל עוברים חיים שלמים עם סבל או פגיעה באיכות החיים ללא אפשרות לפרוק מטענים שליליים אלה.
 
אך יש פתרון יעיל פשוט לכך!
 
אם קראתם עד כאן יתכן שאתם או מתמודדים עם בעיה כול שהיא בריאותית או ריגשית,
ואני רוצה להזמין אתכם להתנסות בשיטה המדהימה שנקראית שלושת המימדים.
 
 
על ידי הסתכלות הוליסטית על כול שלושת המימדים נוכל למצוא את שורש הבעיה,
לטפל ולהחזיר את הגוף לאיזון במהירות ויעילות על ידי טיפול בתדרים ואורח חיים בריא.

למה כל כך חשוב לטפל דרך שלושת המימדים?
 
תהליך הליווי אצלי ב 3 המיימדים נפתח בתשאול פרטים על אורח חיים, בטיפול בבעיות פיזיות ניבדוק תחילה דרך מכשיר התדרים איפה יש חוסר איזון בגוף ונבנה תוכנית טיפול בתדרים לאיזון וחיזוק חיוניות הגוף והאזורים הספציפיים.
 
ועל ידי בדיקות שריר נתחיל לבדוק מהם המטענים הרגשיים שמהם התחילה הבעיה, ללא נגיעה בשלושת מימדים אילו אתם עשויים להמשיך לחפש פיתרונות שאולי חלקם יעזרו לזמן מה אך ללא טיפול בשורש התודעתי הבעיה כנאה תחזור להידפק על דלתכם שוב ושוב או שהיא תפרוץ בלבוש אחר.
 
לכן האיבחון בשיטת שלושת המימדים הוא חד כמו לייזר שחודר עמוק פנימה דרך כול הקליפות והסיפורים שאנחנו מספרים לעצמינו ומגיע ישירות ללב שורש הבעיה ומנקה אותה.


 
  
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...
המידע באתר זה אינו מהווה התוויה רפואית או הנחיה רפואית או המלצה לטיפול רפואי זה או אחר

שירות לקוחות :  050-2465007 
    האתר מאובטח בSSL שיתופי


לייבסיטי - בניית אתרים