שירות לקוחות: 050-2465007
   
   
   
מדריך להורדה בחינם!
    הדרך המהנה להרגיש נפלא
בגוף בריא וחטוב!
מייל*
שם*
 
 
 גראונדינד - טיפול טבעי לבעיות שינה

דף הבית >> מאמרים >> גראונדינד - טיפול טבעי לבעיות שינה
 
אפקטים ביולוגיים של הארקת גוף במהלך
שינה כפי שנמדד על ידי רמות הקורטיזול ודיווח סובייקטיבי
של שינה, מתח וכאב

 
כפי שידוע הגוף מפיק רמות קורטיזול שונות מבלוטת האדרנל בהתאם לזמן עירות וזמן שינה. החשיפה לעודף בהורמון הלחץ מגבירה גם את שיחרור הורמונים אנטי-דלקתיים (ודלקתיים) שלמעשה אינם באים בד בבד עם האיזון הנדרש  בבריאותינו. בנוסף רמות מלטונין נמוכות גם הן מקשות על איכות השינה. מלטונין הוא אפנן נוירואנדוקריניים מרכזי בגוף, ואחראי על תפקודם של מערכות אוטונומיות, הורמונליות והתנהגותיות. קצב המלטונין גם אחראי על קצב ההזדקנות, והוא אנטי אוקסידנט רב עוצמה.
מצבי מחלה מתקדמים מתקשרים עם רמות קורטיזול (הורמון בלוטת האדרנל) מחוץ לנורמה ומקצבי מחזור יממה
·        הפרעות שינה
·        מחלות לב ריאה ויתר לחץ דם
·        ירידה בצפיפות עצם
·        ירידה בתגובה חיסונית
·        הפרעות מצבי רוח
·        מחלות אוטואימיון (פגיעה באיבר או בערכת בגוף ע"י מערכת חיסון של אותו גוף)
·        רמות סוכר מחוץ לנורמה
בעיות בשינה נבדקו עם חשיפה ל50-60 הרץ ממכשירים חשמליים בעלי תדירות נמוכה ופולסיים חשמליים ובמחקר הוכח כי הם משנים את  HPA axis והעלת רמות שחרור  קורטיזול  סרום ומדחיק תדרי שינה של electroencephalographic  והפרעה בתנועות העפעפיים במהלך השינה. פולסים של תדרי רדיו הוכחו כמשנים את זרימת הדם ושינה. המערכת הפראסימפטטית מתגברת על הרמה הסמפטטית במערכת העצבים. החיבור לאדמה במהלך השינה עוזר להרגע מהלחץ במהלך חיי היומיום. הוכח שיפור משמעותי בבעיית נדודי שינה כמו:
·        הרדמות מהירה יותר
·        שינה טובה יותר
·        הרגשת מנוחה בשעת התעוררות בבוקר
·        הפחתת כאבי פרקים
·        בריאות כללית טובה יותר
ישנן עדויות עצומות במספרן לגבי מחקרים המוכיחים קשר בין הפרעות שינה, דלקות ורדיקלים חופשיים. הוכח כי החיבור לארקה עוזר בפירוק רדיקלים חופשיים והפחתה משמעותית של דלקות ברמות שונות באזורים שונים בגוף. בנוסף החיבור לארקה מאזן לחץ דם ומדלל דם, דבר העוזר לאלה הסובלים מכך רבות.
ישנם מחקרים אותם ניתן לראות בספר Earthing The most important health discovery ever? וכתבות כמו במגזין Time magazine המוכיחים קשר בין דלקות ומחלות לב, התקפת לב, שבץ, סרטן, ארטריטיס, אוסטאופורוסיס, אלצהיימר, ועוד מחלות ובריאות לקוייה הקשורה עם הזדקנות גם כן. ומשום שאנו מנותקים היום מהחיבור לאדמה החשוב כל כך לקיומינו ולבריאותינו וזאת בגלל נעלים, מגורים בבתים, נסיעה במכוניות וכד', עלינו להתחבר מחדש לאנרגיית האדמה ולשמוח עם גופינו המאוזן יותר יום ביומו.
יתרה מזאת, אפליקציות קליניות משמעותית מופיעות בתחומים של שיקום מארטריטיס, טיפול בכאב והחלמת פציעות. המחקר הקליני מראה כמה מהר החיבור לארקה מועיל מבחינה פיסית, ביצועית ולתהליכי שיקום.
למטה-
תמונה 1: תמונת הדמיה של אדם הסובל מכאבי גב תחתון מצד שמאל, ומצד ימין אותו אדם לאחר יומיים שינה עם חיבור לארקה.
תמונה 2: גרף המודד ירידת לחץ דם לאחר החיבור לארקה.

למטה-
תמונה 1: תמונת מעבדת הדמיה על אזורים מודלקים לפני ואחרי החיבור לארקה מהסובלים מכאב כרוני בברך.
תמונה 2: תמונת מעבדה על שינוי בפעילות גלי מוח לפני ובמהלך החיבור לארקה.
http://htmlimg3.scribdassets.com/2htvdw8xxcgbktm/images/9-a564f8c82a.jpg
היופי במוצרי הארקה לשינה היא בפשטותם – להמשיך לישון בניחותא במיטה בבית, ללא צורך לקבוע תורים ולמרוח תכשירים, ולעבור טיפולים ועוד ועוד. השינוי בהרגלי החיים פשוט לא קיים! ממשיכים כרגיל. ובנוסף החיבור לאנרגיית האדמה הוא פשוט ולא דורש התערבות חיצוניית כמו חשמל או כל כוח חיצוני שגופינו לא רגיל אליו ולא תמיד יודע כיצד להתמודד עמו.
לסיכום:
אנשים תמיד מחפשים את הסודות של בריאות וריפוי. זה יוצא דופן שהתשובות הגדולות מאז ומתמיד ממש מתחת לרגלינו. מה אנו לומדים מן החיבור לאדמה? זה שיש כבר השלכות בריאותיות רציניות לטווח הארוך  כתוצאה מהניתוק של עצמנו מהשדה החשמלי של כוכב הלכת שלנו. השלכות אלה הן יותר ויותר משמעותיות ככל שאנשים לוקחים על עצמם  אורח חיים מלחיץ יותר ויותר. 
בניתוק מן האדמה יש פגיעה במערכות פיזיולוגיות אשר אמורות להתמודד עם הלחץ והמאפשרות התאוששות. התפוצה הרחבה של נדודי שינה והסבל הרב שיש באחוזים כה גבוהים באוכלוסיה מכאב כרוני מראים על מעגל של חיים תחת לחץ וחוסר שיקום. על פי מחקרים קליניים החיבור לאנרגיית האדמה מנטרל דלקות על בסיס מערכתי. וזאת על פי מחקרים בתנאי מעבדה המוכיחים ירידה משמעותית בדלקת באזורים שונים בגוף לאחר החיבור לארקה. מדידה וכימות של אלקטרונים חופשיים מן האדמה ותדירויות טיבעיות מהאדמה אל הגוף. היתרונות הרבים של שינה משופרת, הפחתת דלקת, ומתח מופחת תועדו היטב, פשוטו כמשמעו באלפי מחקרים שפורסמו.
בנוסף, יש דאגה נרחבת על ההשפעות הביולוגיות האפשריות של שדות הסביבה. מערכות חיות ותהליכי ריפוי רגישים מאוד לשדות חשמלייםמגנטיים ומשדות אלקטרומגנטים סביבתיים. הארקה גורמת לירידה משמעותית במדידה בשדה חשמלי המושרה על הגוף, וכןבעת ובעונה אחתיש הרבה יתרונות בריאותיים חיוביים.
למטה-
תמונה 1: השפעת סדין ארקה על מצב של 60 הרץ בשלושה אזורים בגוף.
תמונה 2: השפעת סדין ארקה במצב של מתחת ל 500 הרץ בשלושה אזורים בגוף.
 
http://htmlimg1.scribdassets.com/2htvdw8xxcgbktm/images/14-14a7aab625.jpg
 
המידע באתר זה אינו מהווה התוויה רפואית או הנחיה רפואית או המלצה לטיפול רפואי זה או אחר

שירות לקוחות :  050-2465007 
    האתר מאובטח בSSL שיתופי


לייבסיטי - בניית אתרים