שירות לקוחות: 050-2465007
   
   
   
מדריך להורדה בחינם!
    הדרך המהנה להרגיש נפלא
בגוף בריא וחטוב!
מייל*
שם*
 
 
 האדמה ותופעות גיל המעבר

דף הבית >> מאמרים >> האדמה ותופעות גיל המעבר
האדמה וטיפול טבעי בתופעות גיל המעבר -  תולדות מקרה

 
ראיתי שוב ושוב איך פשוט המגע בפני האדמה משנה את החיים באופן דרמטי, אבל בחולה האחרונה שלי היה אולי השינוי הדרמטי ביותר שראיתי עד כה. היא אישה בגיל מעבר 53 שבאה אליי כי היא הייתה מודאגת, עייפה, שחוקה, לא מסוגלת לישון, מצוברחת  וחסרת מוטיבציה. היא ניסתה הכל מטיפול הורמונלי לתרופות נוגדות דיכאון למזון ומיצים טריים. שום דבר לא נראה שהוא ממש גורם לה להרגיש טוב שוב. היא הרגישה מאוד מתוסכלת עם הרפואה הקונבנציונלית ומאוכזבת מרפואה אלטרנטיבית. היא פנתה אליי לקריאה אינטואיטיבית על מה קורה עם הגוף שלה. היא מצאה שהיא עובדת קשה מדי שכלית ומפריזה בניתוח עצמה בכל דבר בחיים שלה ללא הפסקה, באופן יעיל מונעת מעצמה אנרגיה יצירתית ואנרגיה מנחמת כדי להתעורר ולזרום דרך הגוף שלה.
 
מיטת הארקה מדשא
(Thanks to Claus Henriksen in Denmark for bringing this creative down-to-Earth bed)

טיפול טבעי על ידי הארקה
 
המרשם שלי היה הארקה. פשוט כך. היא פשוט הייתה זקוקה לחלוטין להיות במצב שיקדם ויאפשר מעבר. אני מאמינה שאין דבר חזק יותר מכדור הארץ לשם כך. המעבר הגדול של גיל מעבר הוא רק אם את באמת נתמכת בהכוונה על ידי כדור הארץ. נשים אמורות להיות קשורות באופן הדוק לאדמה ואין זמן בחיים של אישה שהוא יותר ברור בצורך זה מאשר במהפך ההורמונלי של גיל מעבר. כדור ארץ הוא הניחום של אישה, ריפוי, וישועה במהלך השינויים החזקים הכרוחים בגיל מעבר. ללא הארקה, נשים יכולות להרגיש כבולות ותשושות, שאינן נתמכות, מדוכאות וחרדות. כשכדור הארץ בחוזק מעגן את גופנו, מקל את הדלקת ומייצב את ההורמונים שלנו כפי שאנו אמורות לעבור את המעבר הזה, המסע בדרך הופך עמוק ומשמעותי יותר, מלא השראה וכוח.
 
חודשים של הארקה יומית הפכו את המטופלת שלי, פשוטו כמשמעו, מאישה מודאגת, מיואשת ומותשת לאישה חזקה, ממוקדת, מקורקעת שהחלה לחשוף את התשוקה והמחויבות שלה למחצית השנייה של החיים שלה. היא נגעה באדמה יחפה או התיישבה עליה ישירות בזמן שהיא קוראה ספר לפחות 20 דקות בכל יום, וזה היה מספיק כדי לשנות את החייה.
 
הארקה לכדור הארץ הורידה את תנודות ההורמונים שלה, גרמה להיעלמות גלי חום, הרימה את מצב הרוח שלה, הגדילה את איכות השינה שלה, וניחמה אותה בדרך שהיא מעולם לא נוחמה לפני. מחקר מדעי ונתונים יכולים להסביר את תופעות אנטי-איג'ינג ואנטי-דלקתיות של הארקה בגוף שלה ולהגביר חילוף חומרים, ייצוב רמת סוכר בדם, ושינה באיכות גבוהה יותר, היא נהנתה. אבל אני יודעת שהשפעות ההארקה משפיעות הרבה מעבר למה שאנו יכולים למדוד.
 
  
המטופלת שלי מועשרת באופן הרבה מעבר לפשטות בתיקון חוסר איזון או הפחתת  לחץ על הגוף. יש לה חיבור לכדור הארץ והיא מצאה את עצמה מחדש. היא מצאה את אהבתה, סיבתה להיות בו, ואת העתיד שלה. היא קורנת באופן כזה שרק לפני כמה חודשים לא הייתי חושבת שניתן. כעת היא כבר מסוגלת להחליף מרשם ההורמונים שלה עם הארקה ותוספים צמחיים. היא החליפה את כדורי השינה שלה עם הארקה ומדיטציה מדי ערב. היא החליפה את תרופות נוגדות הדיכאון עם הארקה ומצאה משמעות בחייה שוב. היא מעריכה את הארקה עם קבלת חייה בחזרה. אני מעריכה אותה במחויבות  להתחבר לכדור הארץ ולהפוך את ההתחברות לשגרה. אני כל כך מתרשמת ממה שההארקה הצליחה להשיג בתקופה כה קצרה של זמן ואת המרשמים שהיא הצליחה להפסיק לקחת, ואת השמחה שאני שומעת בקול שלה כשהיא מדברת. היא מהווה השראה עבורי ואני רוצה לחלוק את סיפורה עמכם כאן! תודה רבה למחקר על הארקה להעלאת המודעות על משאב מופלא זה אשר התעלמו ממנו בחברה שלנו.
 
 ד"ר לורה קוניבר MD, ,משלבת אינטואיציה עם רפואה קונבנציונלית ואלטרנטיבית כדי לזהות את המשמעות העמוקה מאחורי המחלה. היא המומחית לרפואה כללית בצ'רלסטון, דרום קרוליינה.


השאירו כאן  תגובות ושאלות
                                                                           


 
המידע באתר זה אינו מהווה התוויה רפואית או הנחיה רפואית או המלצה לטיפול רפואי זה או אחר

שירות לקוחות :  050-2465007 
    האתר מאובטח בSSL שיתופי


לייבסיטי - בניית אתרים