שירות לקוחות: 050-2465007
   
   
   
מדריך להורדה בחינם!
    הדרך המהנה להרגיש נפלא
בגוף בריא וחטוב!
מייל*
שם*
 
 
 הארקה - תגלית הבריאות הגדולה ביותר מעולם?

דף הבית >> מאמרים >> הארקה - תגלית הבריאות הגדולה ביותר מעולם?
 מדוע אנחנו לא בריאים?
כשאנו הולכים בחוף הים או בטבע יחפים אנחנו מיד מרגישים טוב. כפות הרגליים שלנו עם הרשת העשירה של קצוות עצבים, לעיתים רחוקות נוגעות באדמה. אנו לובשים נעלים סינטטיות מבודדות. אנו ישנים על מיטות מוגבהות מחומרים מבודדים, ובדרך כלל חדרינו מוצפים במכשירים חשמליים ובקירות עובר מתח חשמלי גבוה מעל המומלץ. ובכך בעשרות שנים האחרונות התנתקנו מאנרגיית האדמה. האלקטרונים החופשיים מהאדמה אינם עוברים דרך פלסטיק, גומי, זכוכית ועץ שבהם אנו משתמשים ביומיום. דיויד וולף, דובר וסופר הידוע בעולם: "הנעלים הן ההמצאה המסוכנת ביותר בעולם!"
האנרגיה החשמלית של האדמה -
האלקטרונים החופשיים מוציאים פולסים חשמליים באופן תמידי על משטח האדמה המוליך, הניזונה מתופעות טיבעיות – קרינה סולרית, אלפי מכות ברק בכול דקה, ואנרגיה המיוצרת מכור כדור הארץ – המועברים בקלות למעלה, אל ולתוך גופינו כול עוד העור בא במגע עם הקרקע. ארקה באופן טבעי מגנה על הסירקולציה הביו-חשמלית העדינה של גופינו נגד טעינת חשמל סטטי ושינוי חשמלי. חשוב ביותר שזה מסייע בקבלת אלקטרונים חופשיים וייצוב אותות חשמליים ואנרגיה מהארץ. חשוב שנקבל ויטמין D מהשמש, כעט אנו לומדים שאנו צריכים גם כן ויטמין ""G (מהמילה Grounding) עבור בריאותינו.
הפוטנציאל האלקטרוני המופיע על משטח האדמה עולה ויורד בהתאם למיקום השמש. יותר אינטנסיבי במשך היום ובכך תומך בפעילויות היומיומיות, ופוחת במהלך הלילה, ובכך מבטיח שינה. המסגרת היומיומית הזו של עליה וירידה מכניסה לפעולה ומנצחת על מכאניות הגוף הפנימית אשר מאזנת את מעגל השינה והערות, ייצור הורמונאלי ושימור הבריאות.
גופינו הוא גוף חשמלי (הלב, מערכת העצבים, תאי הדם, מערכת ההורמונים וכד') ומתנהל באותו אופן כמו האדמה שגם היא גוף חשמלי, וגופינו אמור להסתנכרן עם הקרקע כדי להיות מאוזן ובריא.

ידע העבר -
בין אם זה הצ'י מהפילוסופיה הסינית או הפרנה (כוח החיות) מהפילוסופיה ההודית לאורך מאות בשנים ידוע כי כוחות אלה נבנים מכוחות טבע כמו אור השמש, זריחת הירח והשפעת הירח על הגאות ומקוים וצורות של אנרגיה בכדור הארץ. לכול היצורים החיים יש שדה צ'י משלהם, כול הדברים הטבעיים הגדלים מושפעים מהמעגל הטבעי של צ'י של שמים וצ'י של הארץ. גם בפילוסופיה היוונית הרקולס נלחם רק כשכפות רגליו נגעו באדמה. האינדיאנים ישבו על האדמה והלכו יחפים או עם נעלי עור כדי להיות מחוברים לכוח האימהי של האדמה. גם שטיינר מהזרם האנתרופוסופי טוען שעלינו ללכת יחפים כדי לא לאבד מינרלים מהגוף.
תרגול של טאי צ'י, צ'י קונג או יוגה למשל מבוצע כשאנו יחפים. בתרגול סיני או הודי כף הרגל היא נקודה חשובה ומרכזית הכוללת גידול שורשים וקשורה לפתיחת תקשורת בין כף הרגל לאדמה. תרגול הכולל שימוש בנקודת אקופנטורה הידועה "כנקודת כליות 1" ""Kidney 1 point.
המחקר הרפואי – התגלית הבריאות החשובה ביותר מעולם?
העובדה שחוקרים היום מאשימים את החיים המודרניים בהחלשות המערכת החיסונית שלנו, ובשנים האחרונות יש יותר התמקדות ברפואה לגבי הקשר בין דלקות כרוניות לבין מחלות נפוצות וקשות כמו מחלות לב, סכרת סוג 2 וסרטן.
במעל 30 מחקרים מדעיים שנערכו במעל עשור שנים גילו שהאדמה תחת רגלינו מכילה אנרגיה מרפאה וחיבור שלנו לאנרגיה זו מועיל לנו מיידית וכמו כן אינטואיטיבי ופשוט מאוד.
המחקר על הארקה חשף מה היא התרופה הטבעית אולי הפשוטה ביותר נגד כאבים רבים, לעיתים קרובות קטלניים, לרבות מחלות של הזדקנות, שנוצרו על ידי סוגים שונים של דלקת.
החיבור לאדמה משחזר ושומר על גוף האדם במצב חשמלי טבעי ביותר אשר מקדם תפקוד בריאותי אופטימלי
בחיי היומיום.  האנרגיה הטבעית הבראשיתית הנובעת מהאדמה היא התרופה האנטי דלקתית האולטימטיבית והתרופה האולטימטיבית לאנטי אייג'ינג. הגוף מקבל אלקטרונים חופשיים בטעינה שלילית הנמצאים בשפע על פני כדור הארץ. הגוף שלנו מיד מתאזן עם רמת האנרגיה החשמלית, או בפוטנציאל, של כדור הארץ.
עדויות על פני השנים -
אם יש לכם כאב גב, או כאב מארטראיטיס, או בעיות קדם מחזור, או בעיות עיכול או ג'ט לג או פשוט מרגישים עייפות, צאו החוצה ולכו, עימדו, או שבו יחפים על האדמה למשך חצי שעה בערך.
מרגישים לפעמים, תחושה חמה, תחושה של דגדוגים ובדרך כלל הרגשה של נוחות וwell-being .
כמו שמספרת אישה בת 36 טרשת נפוצה מתקדמת (MS) אשר כה התרגשה משמחה מהשיפור במצבה, פשוט רצה לרחוב מחוץ לביתה,
עמדה ברחוב, וצעקה לכול שכניה לקבל הארקה. היא מלמדת את כולם להתחבר לאדמה כמה שיותר זמן ביממה. זאת לאחר שהרופא שלה אמר לה להשיג מיטה נוחה וטלויזייה גדולה כי אי אפשר להקל במצבה ובמחלה הזו לא נהיים במצב טוב יותר. במקרה שלה דווקא כן!
או אישה אחרת שבילתה חמש שנים עם כאב משתק, דלקת, עייפות, ובעיית שינה לאחר תאונת מכונית קשה. למרות קריירה ארוכה בתעשיית הבריאות היא מצאה עצמה תקועה במאמץ לקבל מחדש את בריאותה. ללא יכולת לעבוד היא נמשכה ללא ידיעה להליכה יחפה על הדשא או הליכה בחוף הים. בשנת 1999, חבר נתן לה את הסדין למיטה. היא ישנה עליו בלילה, ותוך כמה חודשים הכאב שלה, העייפות, ובעיות השינה נעלמו.
או כמו שאישה מפרדס חנה שעברה תאונה ושנים סבלה מכאבים בעיקר בשכיבה, אשר יש ברשותה רבים מהמכשירים האחרונים לטיפולים שונים ומגוונים מספרת...עד שהתחלתי להשתמש בסדין המיטה היתה האוייב שלי! מאז שהתחלתי להשתמש בסדין ובמדבקות הכאבים פחתו ואני ישנה לאורך זמן ארוך יותר והשינה איכותית יותר, חוץ מלילה אחד כאשר ביום למחרת הבנתי שבעת שסידרתי את המיטה הוצאתי בטעות את החוט מהסדין ולכן ללא ידיעה לא הייתי מחוברת לארקה באותו לילה!
מה גראונדינג עושה?
·        מפסיק את הסיבה לדלקת, ומשפר או מבטל את הסימפטומים של חוסר סדר הקשור לדלקות רבות.
·        מפחית או מבטל כאב כרוני.
·        משפר איכות שינה ברוב המקרים.
·        מעלה רמת אנרגיה.
·        מוריד מתח ומקדם שלווה בגוף על ידי הרגעת מערכת העצבים והורמון המתח.
·        מאזן את הקצב הביולוגי של הגוף.
·        מדלל דם ומשפר לחץ וזרימת דם.
·        מרפה מתח שרירים וכאבי ראש.
·        מפחית את הסימפטומים ההורמונים ושל המחזור החודשי.
·        מרפא במהרה באופן דרמטי ועוזר למנוע פצעים מודלקים.
·        מפחית או מבטל ג'ט לג.
·        מגן על הגוף מפני סביבה המפריעה לבריאותינו מבחינה חשמלית (ENF).
·        מגביר החלמה מפעילות אתלטית אינטנסיבית.
מחקרים מדעיים -
להלן כמה עדויות אשר נעשו במעל מ 30 מחקרים על פני עשור שנים ויותר;
הקרדיאולוג ד"ר MD ריצארד דילאני
בשנת 2000 פירסם קלינט אובר בגליון רפואי באינטרנט ESD מאמר מחקרי על שתי קבוצות נבדקים שהשפעות שנתם מוארקים נבחנו לאורך זמן, להלן
·        85% הלכו לישון יותר בקלות
·        93% דיווחו שישנו טוב יותר במהלך הלילה.
·        82% דיווחו על ירידה במתח שרירים.
·        74% חוו הפחתה או ביטול כאב כרוני בגב ובפרקים.
·        100% דיווחו כשהם קמו שבאמת נחו במהלך הלילה.
·        78% דיווחו על שיפור בבריאותם הכללית.
·        כמה חולים דיווחו על הקלה מאסטמה ומקשיי נשימה, מארטריטיס ראומטי, לחץ דם גבוה, אפנאה (חוסר יכולת זמנית לנשום) בשינה, ובסינדרום קדם מחזור.
אחד מהאיברים בגופינו שהוא חשמלי, זהו הלב. דפיקות הלב הן סימנים חשמליים, מה שנקרא אקגה EKG. הוא בחן בזמנו את השפעות הדלקות ואנטי אוקסידנטים על מחלות לב. קלינט וג'ימס אוסכמן ערכו בדיקות על הפחתת הדלקות בעת ההתחברות לאנרגיית האדמה. כשאדם מחובר לאדמה, האלקטרונים החופשים זורמים למעגל חשמלי של ההולכה בגוף ומוציא את הדלקת. הארקת הגוף מדללת את הדם ומאזנת אותו באופן טיבעי. במשך הזמן הגיעו הוכחות שאנשים חוו תפקודי לב שהשתפרו.
מהי דלקת?
כשאזור בגוף נפצע הגוף מתגונן ושולח את "חייליו" להגן ולשקם את המקום. הראשונים שמגיעים הם תאי הדם הלבנים ותאים מיוחדים אחרים. רדיקלים חופשיים משתוללים בגוף ומחפשים אלקטרונים שליליים כדי להיות מאוזנים. פעולה זו הורגת את החיידקים הרעים והורסת תאים פגומים להסרתם. פעולה זו נקראית "תגובה דלקתית" וזה מה שמרגישים: נפיחות, אדמומיות, חום וכאב, ותלוי היכן זה קרה, גם ירידה בטווח התנועה.
איך הפכה הפעולה "תגובה דלקתית" להרסנית לתפקודינו? כאשר יש מחסור באלקטרונים שליליים בגוף, הרדיקאלים החופשיים ממשיכים לתקוף את אזור הדלקת ולהרוס יעוד ועוד תאים וזה הופך לדלקת כרונית ככול שחוסר האיזון באלקטרונים חופשיים ממשיך.
לסיכום: הפתרון הפשוט והזמין ביותר למניעה וטיפול במחללות כרוניות -
ללכת יחפים על האדמה. אפשר לשבת כשהרגליים על הדשא.
ללכת יחפים בחוף הים
לשחות בים, במעיינות, נחלים ואגמים שם ההולכה לאנרגיה הגבוהה ביותר.
מומלץ כמה שעות ביום להיות מחוברים לאדמה, ולכן עומדים לרשותינו מוצרי הארקה שתוך השימוש בהם אנו יכולים להיות מחוברים גם בעת שהותינו בבית או במשרד.
בבית להתחבר ככול האפשר למכשירי הארקה ליד המחשב, בסלון
וסדין הארקה לשינה טובה והתמלאות במשך הלילה.

פתרון חשמלי לזיהום חשמלי?
הארקה סייעה לבן הבכור שלי, תום, להתאושש ממחלה קשה.

למרות שטפלתי בכל כמיטב יכולתי, צפיתי שהבריאות של שגיא באופן מסתורי ממשיכה להידרדר במשך מספר שנים. בשנת 2008, המצב החמיר כל כך שחששתי שאאבד אותו. בשלב מסוים הוא היה 1.80 מטר ושקל 40 ק"ג, ואנחנו לא יודענו למה. הרופאים איבחן אותו באופנים שונים כבעל הפרעה אוטואימונית, טפילים, וגם רעילות כספית.
כתבתי בעבר על הפצצת זיהום חשמלי של הגוף על ידי שדות אלקטרומגנטיים מעשה ידי אדם (
EMFs). מדענים רבים מאמינים שזיהום חשמלי שיכול לגרום שיבושים בפיזיולוגיה שלנו ועשוי לתרום לבעיות בריאותיות אצל אנשים רגישים במיוחד. עכשיו אני מאמינה כי הזיהום החשמלי העלה בשלב נוסף את מחלתו של בני, כי הוא התחיל להיות חולה תוך כדי עבודה בתור סוחר יום בוול סטריט, מוקף סוללות של מחשבים, טלפונים, ואלקטרוניקה.

הארקה, רוחניותו של שגיא וגם רצונו לחיות, עזרו לו להשתקם באופן מדהים, ממש כשהיה על סף המוות. 
עכשיו בן 33, שגיא בסדר גמור. הוא זהיר לגבי החשיפה שלו לכל דבר חשמלי, הוא ישן עם חיבור לאדמה, והוא מנסה להישאר מקורקע במשך היום עד כמה שלוח הזמנים שלו מאפשר. ואני שמחה מאוד לומר שהוא חזר למשקל של 68 ק"ג בריאים.

 
מחקרים מראים כי להיות מחובר אל כדור הארץ על ידי שינה מוארקת או הליכה יחף, מגן עליך בעוצמתיות מפני EMFs. קבלת הארקה היא לא פחות מאשר פתרון חשמלי לבעית זיהום חשמלי שממנה הייתי מודאגת במשך השנים.
 
להלן עדות של הקרדיולוג סטיבן סינאטרה -
בעבר הוא היה מנתח אנשים עם התקפי לב ובעת הניתוח היו לוחצים על עורקי הלב ורואים שהם נורמלים לחלוטין, ובאותו זמן הוא חשב שהיה ספאזם בעורקי הדם.
לאחר מכן הבין שמה שקרה הוא :שנוצרו קרישי דם והגוף ניסה לרפא את עצמו ובתוך שבוע פתח את העורק ועם פתיחת העורק נהיה נזק ללב בתוך יום. ואז יש התקף לב . אותו הדבר קורה במוח. הדם נדבק ונהיה יותר מידי קרישי. הארקה מדללת את הדם ובכך מונעת קרישי דם וסמיכות דם.
 
שיפורים בצמיגות הדם ובזרימת הדם -עדויות
 
הארקה משכה קבוצת עמיתים לביתי בקונטיקט כדי להשתתף בניסוי יוצא דופן. היו שם 12 מתוכם: רופאים, חוקרים רפואיים, אחיות, עורך דין, שני אמנים, מאמן אישי, וקלינט אובר, החוקר שגילה את הארקה ופיתח מספר מוצרים שיעזרו לנו להישאר מוארקים.

הניסוי כלל לקיחת כמות קטנה של דם מכל אחד מאיתנו לפני ואחרי 40 דקות של ישיבה עם רגלינו היחפות מונחות על הרצפה עם שטיחון מקורקע. הדגימות נבדקו במיקרוסקופ שדה אפל. טכניקה זו מאפשרת למדענים להציג "בזמן אמת" דינמיקה תאית, כמו גם תכונות הדם, אשר לא מנותחים בדרך כלל במהלך בדיקות שגרתיות.

התמונות זיעזעו אותי ואת האורחים שלי. התמונות שצולמו לאחר היותנו מוארקים הראו שינויים בדם באופן דרמטי בתוך פרק זמן קצר לאחר שהאדם מחובר לאדמה. היו תנודות משמעותיות בתצורת תאי דם אדומים הקשורים להתקבצות הדם ולקרישת דם , והדם הופיע הרבה יותר דליל.

לפני הארקה, לכולנו חוץ מאחד היו דרגות שונות של דם סמיך, "דם דביק". החריג היחיד, אחד עם הדם הבריא לפני או אחרי הארקה- היה קלינט אובר. הוא היה עקבי בחיבור לאדמה שלו עצמו כל יום במשך שנים!

לכל אחד מאיתנו, התוצאות הראו כי אנשים הסובלים ממחלות לב ודם דלקתי עבה (אופייני אצל חולי סוכרת וטרשת העורקים) עשויה לקצור רווחים ענקיים תוך שהם מאריקים את עצמם על בסיס קבוע. כל זמן שאתה יכול להפוך את הדם שלך לדליל יותר מאשר כמו של קטשופ, כמו שהניסוי הזה פשוט עשה, אתה ממזער גורם סיכון משמעותי להתקף לב ולשבץ. הניסוי הראה כי הארקה יכול לקבל את האפקט הזה בתקופה קצרה של זמן.

החוויה האישית של קלינט
 
ישנתי מקורקע במשך שנים. (מה יכול להיות יותר קל?) יש לי משטח הארקה ליד השולחן שלי. בכל הזדמנות אני הולך יחף.

בעיות הכאב שלפעמים אני כותב עליהם, במיוחד כאב מדלקת פרקים בירך שלי, השתפרו גם. אני מייחס את זה לשילוב של טיפולים חדשניים, מקפיד להיות מוארק בקביעות בלילה ככל האפשר במהלך היום. עמיתי ריצ 'רד דלייני,
MD, קרדיולוג מסצ' וסטס, כבר עושה את אותו הדבר. הוא אומר כי הארקה מצמצמת באופן משמעותי את הכאב בברכיו. הרבה אנשים אחרים אמרו לי כי בעיות הכאב שלהם השתפרו או נעלמו. הם מנענעים את ראשם בחוסר אמון כי ההקלה יכולה לבוא מן הקרקע, והדבר מפתיע ביותר, המקור מתחת לרגליהם!

פסוריאזיז והחיבור לקרקע- עדות
 
במשך שנים, אני סובל התלקחויות של פסוריאזיס, מצב שכיח של דלקתיות בעור, נמוך על הרגליים שלי והמרפקים. אבל שמתי לב שבכל פעם הייתי הולך לדוג בחופי פלורידה-פעילות הפנאי החביבה עלי- הפסוריאזיז נעלמם במשך שבועות לאחר מכן. ייחסתי את הריפוי שלי להשפעות של להיות בחוץ בשמש, ויטמין D, מינרלים במי הים, ואת הזמן הרחק מעבודתי העסוקה כקרדיולוג.(בדיג, אתה מבלה שעות בליהוק של דגים עם חכה תוך כדי הליכה על חול לבן במים עמוקים עד הברך.) אבל עכשיו אני מבין שיש סיבה נוספת לשיפור. בעת הדיג, הייתי מקורקע, הייתי יחף במים מלוחים מוליכים מאוד. חשבתי שרק הדיג מרגיע, אבל במציאות הייתי גם במקביל מקבל טיפול הארקה. כשהמששכתי עם הארקה גם בחיי היומיום, הפסוריאזיס שלי נעלם כמעט לגמרי.
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"הארקה בשינה נותנת לי לישון ללא הפרעה. אני מתעוררת עם תחושת התחדשות אפילו שאני נוסעת הרבה."   –דוגמנית העל מירנדה קר

 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...
המידע באתר זה אינו מהווה התוויה רפואית או הנחיה רפואית או המלצה לטיפול רפואי זה או אחר

שירות לקוחות :  050-2465007 
    האתר מאובטח בSSL שיתופי


לייבסיטי - בניית אתרים