שירות לקוחות: 050-2465007
   
   
   
מדריך להורדה בחינם!
    הדרך המהנה להרגיש נפלא
בגוף בריא וחטוב!
מייל*
שם*
 
 
 צ'ק ליסט להתחברות להארקה

דף הבית >> מאמרים >> צ'ק ליסט להתחברות להארקה


צ'ק ליסט להתחברות להארקה

אחרי התחלה בשימוש עם מוצרי הארקה, אנשים רבים אומרים שהם מרגישים טוב יותר וישנים טוב יותר. לפעמים זה קורה באופן דרמטי ובמהירות. לפעמים בעדינות ולאט לאט. יש אנשים בריאים בצורה אופטימלית וישנים טוב ולא יכולים להרגיש משהו משמעותי, אבל הם בכל זאת נהנים מאינספור הדרכים שהארקה משפיעה על הגוףספורטאי עלית שגופם פועל בהילוך סופר גבוה לעתים קרובות אומרים שהם מתאוששים מהר יותר מהמתחרים באימונים ופציעות.
יש אנשים תוהים מדוע אינם מרגישים שום שינוי, ואנחנו כתבנו את הדו"ח הזה, בניסיון להסביר את החוסר בשיפור הצפוי לחדשים בהארקה. אנו מקווים שקראת את הספר הארקה ודוחות קודמים שפורסמו כאן ולכן יש לךהבנה טובה על מה שמתרחש בתוך הגוף שלך כאשר את/ה מתחיל/ה הארקה.

בדוק את המוצרים שלך
הדבר הראשון שיש לעשות הוא לוודא שמוצר הארקה שלך מחובר כראוי לכדור הארץ.
טסטר לשקע יקבע אם לשקע שלך הארקה תקינה.
כמו כן כדאי לבדוק את ההמשכיות של המכשיר הארקה, כלומר, אם הוא מוליך את האנרגיה של כדור הארץ כפי שהוא תוכנן לעשות. כדי לבדוק את הולכת הארקה במוצר עדיף להשתמש טסטר הולכה להארקה. הוראות על אופן השימוש הטסטר מוסברים במדריך הדרכה שמגיע עם המוצר. אם את/ה זקוק/ה לעזרה או פרטים נוספים, נא לשלוח את בקשתך ל info@go-teva.co.il

בעיה במערכת חשמל
יכול להיות שמערכת החשמל בבית כי לא מוארקת כהלכה, או שקע החשמל ספציפית שאינה מוארק אפילו שלשקע יש חור שלישי (חור הארקה). בבתים רבים, במיוחד בבתים ישנים שנבנו לפני 1960, אולי מעולם לא היה הארקה או אולי רק כמה שקעים מוארקים למעשה, כמו המטבח וחדר האמבטיה.
האפשרויות: השתמש במוט הארקה או להתייעץ עם חשמלאי.
מוט הארקה מגיע עם כבל 13.5 מטר הארקה שניתן לחבר את כבל הארקה של הסדין, המרבד, או הרצועהאת/ה דוחפ/ת את המוט לתוך האדמה מתחת לחלון ולאחר מכן מעביר/ה את הכבל מתחת לחלון או דלת סמוכה לביתלאחר מכן פשוט לחבר את כבל הארקה של המוצר לחוט מוט הקרקע.

בעיה במוט הארקה
כמה אנשים אמרו כי הם משתמשים במוט הארקה אך לא מרגישים שום הבדל. הסיבה לכך עשויה להיות קשורה בסביבה יבשה, כמו באזורי מדבר בדרום הארץ. ההמלצה שלנו היא לשפוך מעט מים על המוט באדמה כל שבועיים בערך אם את/ה גר/ה באקלים יבש. שמרו על האזור סביב המוט באדמה לחה. זה ישפר את ההולכה באדמה יבשה.
אשה אחת שלא ביודעין הכניסה את המוט לתוך מה שהיא חשבה שהיה "הארץ", אך למעשה היתה שכבה עבה של אדמה על מרפסת קומת הקרקע. כשהעבירה את המוט כמה מטרים אל הקרקע בפועל, מערכת הארקה שלה עבדה בצורה מושלמת.
המקרה הזה מזכיר לנו מצבים בעבר שבהם אנשים הכניסו מוטות הארקה בעציציםעציץ מכיל אדמה אך זה לא כדור הארץ.

אין מגע ישיר העור
לפעמים אנשים שמים את סדין הארקה החלקי (המכונה גם מרפד למיטה) או מחצלת מתחת לסדין שלהם במיטהזה לא יכול לעבוד כל כך טוב. מגע ישיר עם העור בסדין הארקה או מרבד מומלץ ביותר (ניתן לעיין בדו"ח הארקה שלנו על "האם יש דרך הכי טובה להיות מוארק?") למרות שאנשים מזיעים במהלך הלילה והלחות יכולה לחדור דרך הסדין  וליצור ערוץ של מוליכות בין הגוף למוצר הארקה, כמות הזיעה שונה מאחד לאחד. לכן אנו מעודדים את כולם להיות במגע ישיר לעור.
אם אתה משתמש במרבד הארקה במיטה, מומלץ למקם אותו מחדש.  יכול להיות שהרגליים שלך יורדים ממנה במהלך הלילה.

טיפול לא נכון של סדיני הארקה
כביסה לא נכונה של סדין הארקה (כולל מרפד מיטה, סדינים מותאמים, ושק שיקום) יכולה לגרום לאובדן של מוליכות וההטבות. לכבס בדיוק כפי שהיית עושה עם מצעים אחרים, באמצעות מחזור כביסה עדינה חומר ניקוי עדיןעם זאת, לא להשתמש בכל אקונומיקה או מרכך, או כל חומר ניקוי המכיל אקונומיקה או מרכך, כי כימיקלים אלה יכולים להרוס את המוליכות של הסדין שלךבעת הצורך, להסרת כתמים להשתמש בחומרים מבוססי מי חמצן ללא אקונומיקה להורדת כתמים ו / או להלבין את הסדין שלךייבוש בחום נמוך מומלץ. כמו כן לא למרוח משחות, קרמים, או שמנים לפני השינה לאזורי העור שלך אשר באים במגע עם הסדיןהסיבה לכך היא כי חומרים כאלה יכולים בקלות להיקלט לתוך הסדינים. השמנים שהם מכילים עלולים להתחמצן מהאוויר וזה יכול להפחית את המוליכות של חוטי הכסף בסדינים.

לחץ (סטרס)!!
לא משנה כמה מישהו הוא מוארק, לחץ אקוטי וכרוני יכול להפחית את היכולת של הארקה לתרום לשינה טובה והטבות. זה קורה למרות שהארקה עצמה מפחיתה מתחים בתוך הפיזיולוגיה.
דאגה גדולה, עצבנות, חרדה, צער יכולים לקחת מחיר מהגוף, ואפשרות לביטל את היתרונות של הארקה.
מתח כרוני הוא הגורם המוביל למוות פתאומי נדודי שינה, דיכאון, ומעלה את לחץ הדם.

 
המידע באתר זה אינו מהווה התוויה רפואית או הנחיה רפואית או המלצה לטיפול רפואי זה או אחר

שירות לקוחות :  050-2465007 
    האתר מאובטח בSSL שיתופי


לייבסיטי - בניית אתרים