שירות לקוחות: 050-2465007
   
   
   
מדריך להורדה בחינם!
    הדרך המהנה להרגיש נפלא
בגוף בריא וחטוב!
מייל*
שם*
 
 
 צריך ייעוץ על סכרת? קרא את הטיפים לסכרת!

דף הבית >> מאמרים >> צריך ייעוץ על סכרת? קרא את הטיפים לסכרת!
 
 

טיפים לטיפול טבעי ומניעת סכרת  


לחיות עם סכרת יכול להיות קשה מאוד אם אתה לא יודע איך צריך לטפל לעצמך. יש כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי לחיות חיים פרודוקטיביים יותר, גם אם יש לך סכרת. העצות הבאות יספקו לך הדרכה כדי לעזור לך להבין את מחלת הסוכרת.

אם אינך יכול להרשות לעצמך לעשות מנוי לחדר כושר, נסה מרכזי הקהילה וגנים ציבוריים שיש בהם מתקני כושר חינם, מומלץ מאוד לחוילי סוכרת.

 

 תזונת טבעונאית מזון צמחי חי (Raw Food) וחזרה מסכרתכדי לעזור לדיאטה שלך, לעזור לך למנוע סכרת, תאכל פירות, ירקות, אגוזים, זרעים ודגנים מלאים וחיים לעתים קרובותהקפד לאכול מזון צמחי חי (RAW FOOD) תזונה עשירה באנזימים חיים ויטמינים ומינרלים תעזור לך לשפר את רמת הסוכר ועד כדי הפיכה מלאה של סכרת שתיים. לפי מחקרים שנעשו בקליניקה של ד”ר גבריאל קאזינס בארה”ב, ניתן להפוך סכרת תוך 30 יום על ידי תזונה טבעונאית של מזון צמחי חי, ולהפוך תוך שישה חודשים בתזונה בתזונה טבעונית. .כל מזון העשיר בתכולת הסיבים שלו יתן לך תחושה של שובע ארוכה יותרדבר זה שומר את רמות הסוכר בדם יציבות וגם מונע סוג של אכילת יתר המובילה לתנגודת לאינסולין בשלב מאוחר יותר בחיים.

 

תזונה סוכרתית יכולה לכלול הרבה מזונות "רעים" כל עוד אתה מצמצם את הכמיות.  מחקרים רבים הוכיחו כי אנשים שחיים עד גיל 100 לאכול תזונה שהיא מגבילה מאוד קלוריותזה נותם להם איברים בריאים, מוחות חזקים, חיים מאושרים, נמרצים וארוכים.


גראונדינג -השפעת זרימת האדמה על סכרתסכרת

לך יחף על האדמה, התחבר לאנרגיית האדמה! על פי עשרות מחקרים רפואיים שנעשו ב 12 השנים האחרונות על השפעת אנרגיית אדמה. הוכח באופן חד משמעי שלאדמה יש השפעה אנטי דלקתית, ומאחר שהסוכרת, כמו מחלות כרוניות רבות אחרות, סוכרת מקורה בדלקת כרונית, ניתן למנוע ולהפוך את התפשטות המחלה, בנוסף האדמה משפרת את זרימת הדם וכן מאזנת את ההורמונים כשאנחנו במגע ישיר עם האדמה וכך ניתן להתמודד עם רמות הסוכר ונפיחות ברגל כי סוכרתיים רבים סובלים מכך. ניתן לרכוש מוצרי גראונדינג כמו מערכת מיטה גראונדינג לשינה טובה ואיזון יום יומי וכן מדבקות גראונדינג (הארקה) לטיפול אפקטיבי של פצעים סוכרתיים ברגליים ואזורים בעייתיים אחרים בגוף.

     סכרת 2
בתמונות: דוגמא להשפעת הארקה בטיפול אפקטיבי בפצעיים ונפיחות בסכרת על ידי מדבקות הארקה 30 דקות ביום בישיבה נוחה
שיפור והחלמה תוך שבועיים אצל אישה בת 84.


מאוד מועיל לאנשים החיים עם סוכרת לאכול את ארוחותיהם באותו זמן בכל יוםזה יעזור לרמת גלוקוז עקבית בדם. אם אתה לא מסוגל לאכול ארוחה בזמן רגיל, אז אתה צריך לצרוך חטיף המכיל פחמימות מורכבות, אז, לתכנן מראש ותמיד יש חטיפים מתאימים בתיק שלך, בכיס או בתא הכפפות.

אם אתה סוכרתי, אתה חייב להפסיק לעשןזהו זה, נקודה. אתה לא יכול להרשות לעצמך הרגלים רעים כשלגוף שלך כבר יש בעיות מסוג זה או אחר, אתה תחבל בכל טיפול שאתה מקבל. הגיע הזמן לבחור - אתה רוצה לחיות חיים ארוכים, בריאים, או עשן?

דלג על צ'יפס וותר על תפוח אדמה אפוי - הגיע הזמן להחליף את מנות הפחמימות הכבדות שלך עם משהו טוב באמת לסוכרתסלט אני לא מדבר תפוחי אדמה או סלט פסטה, שניהם תחומי פחמימות אסון, קח חסה, גרוס כמה ירקות, לזרוק על כמה פלחי עגבניות בשמן זית נחמד ברוטב חומץ ובתיאבון!

הצעדים שניתנו, צריכים להיות נקודת התחלה מצוינת עבור מסע הסוכרת שלךאפשר לחיות חיים נורמליים במידת מה, גם עם סוכרת, אם אתה לוקח את השליטה על המצב, לעשות את הבחירות הנכונות, מידרק אתה יכול לשלוט על המסע שלך עם סכרת.
 
  השאירו כאן  תגובות ושאלות
                                                                                                                        
 
 
המידע באתר זה אינו מהווה התוויה רפואית או הנחיה רפואית או המלצה לטיפול רפואי זה או אחר

שירות לקוחות :  050-2465007 
    האתר מאובטח בSSL שיתופי


לייבסיטי - בניית אתרים