שירות לקוחות: 050-2465007
   
   
   
מדריך להורדה בחינם!
    הדרך המהנה להרגיש נפלא
בגוף בריא וחטוב!
מייל*
שם*
 
 
 רפואת תדרים

דף הבית >> רפואת תדרים

רפואת תדרים פרמידה  
רפואת תדרים - רפואת העתיד - חשיפה ואיך תוכלו להנות ממנה?

לתדרים אחרים מלבד תדר האור האולטרא-סגול המשפיע על השחמת העור וקבלת ויטמין די ולא חום השמש, השפעה ניכרת על גופים חיים. על בסיס זה טכנולוגיית התדרים של ריונקס מפיקה תדרים חיצוניים הרמוניים כדי להשפיע על גוף האדם על מנת להגביר החיוניות של כל האיברים בגופנו, לחזק מערכות פנימיות ולהדוף מחוללי מחלה.

ככל שמתבוננים בחומר במיקרוסקופים חזקים יותר, כך הוא נעלם וכל שניתן לראות היא אנרגיה בתנועה. כל החומרים בעולם הפיזי שלנו בנויים מאטומים , וכל האטומים מורכבים מאנרגיה , וכל אנרגיה מזוהה כצבר של תדרים.
 

וידאו מרתק - רפואת תדרים ביורזוננס RAYONEX 


 

הפיזיקאי הנודע מקס פלאנק קבע, כי כל חלקיק חומרי מצוי בטבע בשני מופעים: כחלקיק וכגל. במילים פשוטות יותר , הכול כולל הכול בנוי מגלים (תדרים).כאשר מבינים זאת קל להבין, מדוע ריפוי בתדרים מהווה את אחת השיטות המתקדמות בעולם המודרני.

הפיזיקה המודרנית מתייחסת לאנרגיה הזו. פיזיקת הקוונטים מתארת את " אנרגיית נקודת האפס", הממלאת כל חלל כולל ריק וחללים שבהם מתקיימת טמפרטורה של אפס מוחלט. בשפה מדעית אנרגיה מדידה היא תדר, גל אלקטרומגנטי שנמדד ומתקיים על פי אורכו וצפיפותו. ניתן לשער, כי זו אנרגיה אשר בפי מקובלים קרויה: אור אינסוף.


 

איינשטיין הוכיח, שכל חומר הוא אנרגיה באמצעות המשוואה המפורסמת שלוE=mc2 , משוואה זו מציינת שמסה ואנרגיה שוות זו לזו. במלים פשוטות, חומר ואנרגיה הם ביטויים לאותו דבר. לדוגמא: בדיקת E.E.G מגלה, כי לכל אחד משלבי השינה והערות יש תדרים חשמליים אופייניים: אלפא, בטא, תטא, דלתא.רקע היסטורי לרפואת תדרים:

תרפיית התדרים התחילה בגרמניה בתחילת שנות החמישים של המאה ה-20.הוגה הרעיון והמפתח היה דר וולהוא מצא שוני מהותי ברמת ההתנגדות החשמלית בנקודות שונות על הגוף,  ואיתר כ-1800 נקודות משמעותיות בגופנו.

בהתבסס על מידע זה, פיתח VOLL  מכשיר המסוגל לאתר נקודות כאלה. בעזרת המכשיר גילה כ-850 נקודות אקופונקטורה, דבר המראה כי לרפואה הסינית קיים בסיס מדעי. לאחר מספר שנים (1954), גילה, כי כאשר מניחים חומרים/תרופות מסוימות על נקודות אלה, המתח החשמלי הנמדד בהם משתנה. בעקבות זאת הבינו כי אנשים מסוימים רגישים לתרופות/חומרים מסוימים ויש להתאים את התרופות לחולה באופן אישי. מכאן למעשה החלה לצמוח תרפיית התהודה, הכלולה בתרפיית התדרים.

בסוף המאה ה 19 ובמאה ה20 פותחו מכשירים רבים לריפוי בעזרת תדריםהמכשירים מעבירים למטופל תדרים שונים לפי סוגי המחלהתדרים אלה יכולים להיות מועברים בחיבור גלווני מגנטיאורלייזר או קול.

על פי הבנתו של VOLLכולנו בנויים מתדרים שדות אלקטרו-מגנטייםכאשר מתעוררת בעיה או מחלה ישנן הפרעות בדרגות שונות בשדות החשמלייםהוא סבר שאם נצליח לתקן את השדות המשובשים נשיג איזון.

תודות למחקרים עכשוויים רפואת התדרים הפכה מאד פופולרית באירופה.

פריצת דרך משמעותית הושגה ב 1976 על ידי פול שמידט, אשר החל למפות בדייקנות את התדרים המחוללים השפעה חיובית על גוף האדםהוא הצליח למפות את טווח התדרים המשפיע לטובה על כל איבר משמעותי בגופנו.

הוא עשה זאת על ידי בדיקה של אנשים שונים שסבלו ממחלות זהותהוא גילה שאנשים שונים עם תלונות דומות מצויים בתהודה זההכמו כן הוא גילה שניתן להביא להרמוניה בתפקודים גופניים על ידי תדרים שמיעתיים או אלקטרו-מגנטיים.

כל גוף חי מייצר מגוון של תנודות אלקטרומגנטיות משלותנודות אלו מהוות אינפורמציה השולטת בכל תהליכי הגוףבעת חדירה של חומרים רעיליםוירוסים,חיידקים טפילים בעת מצוקות רגשיות ובהשפעת מחשבות רעילות נוצרות תנודות בלתי-הרמוניותהתנודות הללו מפירות את האיזון ועלולות לגרום חוליבמידה והגוף אינו מתמודד אתן בכוחות עצמו.

השיטה שפיתח לתרפיית תדרים מבוססת על פיזיקהבצורה זו ניתן לטפל אפילו בכלבים ובסוסיםדבר זה מוכיחכי מדובר בשיטת ריפוי של ממש ולא בהשפעה פסיכולוגית כלשהי.

תגליותיו הייחודיות משנות ה 70 מהוות את הבסיס לטכנולוגיית התדרים החדשנית  והמתקדמת בעולם היום של .RAYONEX  תרפיית התדרים החדשנית בטכנולוגיית זו משדרת גלים אלקטרומגנטיים לגוף דרך אלקטרודותעל פי תהודה בתדרים המתאמים לבעיה ולגוףבדרך זו מוגברות התנודות הבריאות ונחלשות התנודות המשובשות.

 

טכנולוגיית ביו תהודה ברפואת תדרים RAYONEX

 חברתRAYONX  אותה ייסד פול שמידט (Paul Schmidt) ממשיכה כיום בפיתוחים פורצי דרך בתחום תרפיית התדרים בהנהלתו של ממשיך דרכו המדען הגרמני,Dietmar Heimes מרכז פעילותה היא בעיירה הקסומה  Lennestadt  שבחבל Sauerland  שם הוקמה מעיין עיר פירמידות מודרנית המהווה את מרכז הפעילות העולמי של RAYONEX .


רפואת תדרים תגובות
 
 
המידע באתר זה אינו מהווה התוויה רפואית או הנחיה רפואית או המלצה לטיפול רפואי זה או אחר

שירות לקוחות :  050-2465007 
    האתר מאובטח בSSL שיתופי


לייבסיטי - בניית אתרים