שירות לקוחות: 050-2465007
   
   
   
מדריך להורדה בחינם!
    הדרך המהנה להרגיש נפלא
בגוף בריא וחטוב!
מייל*
שם*
 
 
 שאלות ותשובות

דף הבית >> שאלות ותשובות
ש: איך החיבור לאדמה יכול לעזור לי להרגיש טוב יותר וליכולת של הגוף שלי להירפא?
ת:
כאב ומחלות והפרעות אחרות בגופנו הם לעיתים קרובות נגרמת על ידי דלקת כרונית. דלקת כזו, בשלביה, נגרמת על ידי מולקולות חשמליות חיוביות הנקראים רדיקלים חופשיים. כאשר אתם יוצרים קשר ישיר עם כדור הארץ, או על ידי היותכם יחפים בחוץ או בפנים באמצעות מרבד עם חיבור לאדמה או מוליך, האלקטרונים השלילים החשמליים מכדור הארץ נספגים לתוך הגוף שלכם ומקטינים את הרדיקלים החופשיים ואת הדלקות.זוהי התיאוריה שלנו והיא נתמכת על ידי המחקר שלנו והתגובות מאלפי אנשים שמשתמשים במוצרים החיבור לאדמה.
היתרון הזה של החיבור לאדמה הוא מאוד חשוב כי מחקר רפואי גילה כי למחלות כרוניות רבות ולמחלות מחלישות של הזמן שלנו יש את אותו הגורם: דלקת כרונית. מדענים מבינים כעת כי כאבים ומחלות מתעוררות בגופנו היכן שהתרחשה תגובה דלקתית, אך דלקת לא תפסיק לחלוטין לאחר תהליך הריפוי. רמה נמוכה של דלקות כרוניות יכולה להימשך שנים, פגיעה ברקמות נורמליות ובזבוז אנרגיה.
מערכת החיסון האנושית התפתחה במשך תקופה ארוכה במהלכה היינו בקשר מתמיד כמעט יחפים עם כדור הארץ. בחברה המודרנית שלנו, בני האדם כבר לא הולכים יחפים. אנחנו נועלים נעליים כדי לבודד את עצמינו מן האנרגיה של כדור הארץ. בעשורים האחרונים השכיחות של מחלות כרוניות, אלרגיות, התנאים האוטו-אימיונים, ונדודי שינה הרקיעו שחקים בחברות המודרניות. התעלמנו מהסיבה שבמצב הזה שמערכת החיסון החלה לתפקד פחות ביעילות כשבני אדם הפרידו יותר ויותר את עצמם מן האנרגיה החשמלית של כדור הארץ.ש: במחקרים הקליניים שלך, ההשפעות הפיזיולוגיות של החיבור לאדמה הן כמעט מיידיות. אתה יכול להסביר את זה?

ת:
הגוף הוא מנצח טוב של אלקטרונים חופשיים. אלו הן תצפיות חוזרות ונשנות כי מוצרי החיבור לאדמה מייצרים השפעות חיוביות מאוד במהירות. כאשר אנשים מחוברים לאדמה דרך הרגליים (או על ידי עמידה יחפים על פני כדור הארץ, או באמצעות מדבקות עם חיבור לאדמה), לפעמים הם מרגישים תחושת עקצוץ הנעה במעלה הרגליים. אנחנו מקשרים את זה עם התנועה הנראית של אלקטרונים אל תוך הגוף. במחקר שלנו, יש לנו מדידה של המהירות של הפעילות הזו. זה לוקח בערך 20 עד 30 דקות כדי להגיע למקומות של כאב ודלקת ולאחר מכן להתחיל לנטרל את הדלקת. כאשר משתתף במחקר, אומר כי הכאב הוקל אנו רואים זאת כסימן לכך שהאלקטרונים הגיעו למקום הכאב והחלו "לעבוד."
אלקטרונים עשויים אפילו להימשך למקומות אלה משום שאלקטרונים הם בעלי מטען שלילי ורדיקלים חופשיים, והמעורבים בתהליך הדלקתי, הם בעלי מטען חיובי. לאחר שהרדיקלים החופשיים מנוטרלים, אנו משערים כי הפעולה ההרסנית על הרקמות הבריאות שככה, ומובילה להפחתה של כאב, ולפעמים במהירות די דרמטית.
ברגע שאדם בא במגע ישיר עם כדור הארץ האלקטרונים בתוך הגוף "מרגישים" את השפעת פוטנציאל הקרקע של השדה החשמלי של כדור הארץ. אנחנו דנים בזה, באפקט שנקרא "קש החרוז" בנספח ב'של הספר שלנו "הארקה". הגוף ישכך וישווה את האנרגיה החשמלית לפוטנציאל הקרקע באופן כמעט מיידי. המידע שפוטנציאל חדש הוקם בגוף מועבר, גם באופן כמעט מיידי, למערכת העצבים האוטונומית, אשר לאחר מכן מגיבה בפעילויות "התאמת" החשמל בכל הגוף. מתח שרירי והמוליכות החשמלית של העור, ואולי גם גלי המוח, מותאמים תוך כמה שניות לכל היותר.ש: האם הארקה יכולה להוסיף שנים לחיים שלי?
ת:
אנחנו לא יודעים את התשובה לשאלה זו, אולם החיבור לאדמה נראה מבטיח כאסטרטגיה עוצמתי בנושא אנטי אייג'ינג. חוקרים רבים תיעדו את ההידרדרות של מערכת החיסון ככל שאנו מתבגרים. התיאוריה הרפואית הבולטת קובעת כי אחד הגורמים להידרדרות הכללית במהלך ההזדקנות הוא נזק של רדיקלים חופשיים,הידועים טכנית כמו מתח חמצוני, וכתוצאה מכך לפגיעה בתאים. מאחר והחיבור לאדמה מקטין מאוד מתח חמצוני ודלקת הוא צפוי להגדיל את תוחלת החיים ולשפר את הבריאות. אין ספק כי שמירה על תפקוד מערכת החיסון "צעירה"היא אסטרטגיה מעולה עבור שמירה על איכות החיים ועל האטת ההזדקנות.ש: כמה זמן אני צריך להיות מחובר לאדמה על מנת להרגיש תוצאות?
ת:
כאשר אתה בא במגע ישיר עם כדור הארץ יש תזוזה מידית טבעית בגוף שלך. מדדנו את השינויים הללו במעבדה והם מצביעים בבירור כי הגוף מתפקד טוב יותר. אנשים עם כאב לעיתים קרובות מרגישים הקלה בדרגות שונות - החל מקצת ועד להרבה, וגם עד כדי היעלמות של הכאב אפילו  - פשוט על ידי נגיעת רגליהם היחפות על הקרקע בחוץ למשך חצי שעה או ארבעים דקות פעמיים ביום. שינה עם חיבור לאדמה במשך הלילה מניבה תוצאות מועילות רבות, כגון שינה טובה ועמוקה יותר, יותר אנרגיה במשך היום, והפחתת הכאב. שוב, מידת התועלת נעה בין הקלה קלה לדרמטית, מיידית והדרגתית. כמה אנשים חולים כרוניים מקבלים תועלת בכמה שעות של חיבור לאדמה במהלך היום, כגון על ידי היותם יחפים או בעזרת מרבד חיבור לאדמה או רצועות לגוף. מתוך אלפי מקרים שקלינט אובר ואחרים שצפו בהם במהלך העשור האחרון, ככול שהמצב הבריאותי חמור יותר כך השיפור הוא דרמטי יותר עם החיבור לאדמה בכלל. אפילו במצבים של סוף-החיים הקשורים לכאב, כבר דווח כי לאנשים בדרך כלל יש פחות כאב.ש: כמה זמן זה ייקח כדי להקל על התסמינים שלי?
ת:
כולם שונים האחד מהשני והסימפטומים שונים ועם גורמים שונים. החיבור לאדמה לא מרפא שום דבר. יצירת הקשר עם כדור הארץ עוזרת לשחזר את האיזון החשמלי הטבעי של הגוף ולהפחית מתח ודלקת. על ידי עשיית הדברים האלה, לחיבור לאדמה יכול להיות גם השפעות לטווח הקצר ולטווח הארוך, ולעתים באופן די דרמטי ומהיר. היו לנו דיווחים רבים של שינה טובה וירידת מתח אחרי שינה של לילה אחד בלבד או שני לילות של שינה על הקרקע. אם סיבת קשיי שינה הוא נדודי שינה בטווח ארוך עם בעיות בריאות בסיסיות,שיפור לוקח בדרך כלל זמן רב יותר.
הדמיה טרמית רפואית הראתה ירידה בדלקת תוך דקות אחרי שאנשים התחברו לאדמה . במחקר שנערך על ידי מכון קליפורניה עבור  מדעי האדם, שינויים מיידיים של גלי מוח ומתח שרירים תועדו כאשר החיבור לאדמה הוצג.
ברור, ששינויים מתמשכים במתח, שינה, כאבים בגוף מתרחשים כאשר אנו מחוברים אל כדור הארץ לפלחי זמן ארוכים יותר על בסיס חוזר ונשנה. שנת לילה, כאשר הגוף קשוב הכי הרבה לריפוי, זהו הזמן המועיל ביותר. במובן הרחב, בדיוק כפי שאתה לא יכול לכוון מזון בריא, אוויר , או מים כדי ליצור את התוצאות הרצויות ספציפית בתפקוד אחד או חלק של הגוף שלך, הגוף לוקח את האנרגיה הטבעית של כדור הארץ ומשתמש בו לפי הצורך. ייתכן שתיתקל בהטבה בנושאים מסוימים, שבהם אתה אפילו לא ציפית לשיפור וייתכן שלא יהיה שום שינוי בתחומים אחרים. בדרך כלל, כול עוד אתה ממשיך להשתמש בחיבור לאדמה, כך תוכלו לצפות ליותר יתרונות ויותר חיוניות  .ש: אני מרגיש טוב כאשר אני ישן מקורקע. מה קורה אם אני מפסיק לישון מקורקע?
ת:
במשך השנים, שמענו מאנשים שחוו הקלה ושיפורים ולאחר מכן הפסיקו להשתמש בחיבור לאדמה. הישגיהם החלו להישחק. אנחנו מייעצים לאנשים להפוךאת זה לחלק משגרת אורח חיים בריא ולשמור עצמם מחוברים לאדמה תמיד. אל תפסיקו. כולנו התפתחנו מחוברים לכדור הארץ. להישאר מחובר עשוי להיות ההבדל בין הרגשה טובה והרגשה רעה. החיבור לאדמה הוא לא רק עבור החזרת הרווחה לחייכם, אלא גם לשמירה על זה.ש: יש לי כאבים. כיצד יכול החיבור לאדמה לעזור לי?
ת:
צא החוצה לעמוד, לשבת, או ללכת יחף על הקרקע במשך שעה, לפחות חצי שעה או משהו כזה. בזמן הזה אתה עשוי להבחין כי הכאב שלך פחות. אנו מאמינים כי השפעה זו נובעת מהאלקטרונים הזורמים לתוך הגוף מפני כדור הארץ. בתוך הגוף הם פועלים כדי להפחית את הדלקת. יש גם "תחליפים להליכה יחפים,"  מוצרים שבהם אתה יכול לישון במיטה, בעבודה על מחשב, ובישיבה בתוך הבית או מקום העבודה. חישבו עליהם כעל כבלים מאריכים לחיבור שלך בבית או במשרד  לכדור הארץ שבחוץ.ש: האם מוצרי החיבור לאדמה צריכים להיות מחוברים באופן ישיר למקום שבו יש לי כאבים בגוף שלי?
ת:
הגוף שלנו מוביל את האנרגיה של כדור הארץ. אם איזה שהוא חלק של הגוף נמצא במגע עם האדמה, או מוצר חיבור לאדמה, כל הגוף שלך הופך אחד, משתווה עם האנרגיה של כדור הארץ. ראינו, לעומת זאת, כי הנחת המוצר ליד מיקום של פציעה או כאב עשוי להאיץ את ירידתה דלקת והכאב המקומי.ש: האם ניתן להשתמש במוצרים לחיבור לאדמה למי שעבר ניתוח תחליפי ברך או ירך?
ת:
אין בעיה.


 
ש: האם אני יכול לקבל יותר מדי מאנרגית כדור הארץ על ידי שינה עם חיבור לאדמה כל לילה?
ת:
לאורך רוב ההיסטוריה הלכנו יחפים וישנו על הרצפה. היינו מחוברים ישירות אל כדור הארץ כמעט . 24 / 7 זה הדבר שאליו הגוף שלנו רגיל. הגוף שלנו יודע בדיוק מה לעשות עם מה שהעולם מספק לנו. כאשר אנו מתחברים אל כדור הארץ  כמות האלקטרונים שאנו סופגים נשלטת על ידי הכמות שהגוף שלנו זקוק כדי לאזן את המטען החשמלי של הגוף שלנו. זה תמיד הכמות המושלמת. 
ש: אני לא מרגיש שום הבדל מהחיבור לאדמה. יכול להיות שזה בגלל שאני בריא מאוד כבר?
ת:
רוב התוצאות הדרמטיות מורגשות על ידי מי שחולה ומרוקן. עבור אנשים בריאים, אנו רואים את החיבור לאדמה כאסטרטגיה אנטי אייג'ינג משמעותית. אבל המחקרים שלנו תומכים  ברעיון של להישאר על הקרקע לא רק כדי להרגיש טוב יותר, אבל גם למניעה ולבריאות אופטימאלית.


 
ש: אני במאבק עם נדודי שינה במשך תקופה ארוכה. קיבלתי את הסדין עם החיבור לאדמה, ובמהלך השבוע הראשון, ישנתי כל כך הרבה יותר טוב, אבל אז התחלתי להתהפך שוב.
ת:
שינה היא סובייקטיבית כל כך, והאיכות קשורה לעתים קרובות למתחים בחיים. לא משנה כמה מישהו מחובר עם המכשירים לאדמה , מצבים מלחיצים יכולים בקלות להשפיע על שינה. שתייה מרובה של קפאין או אלכוהול בערב יכול גם להפריע לשינה.


 
ש: האם מוצרי החיבור לאדמה ע"י הארקה יכולים לעזור לחולי שבץ?
ת:
  מחקרים לא נעשו על מנת לקבוע את האפשרות הזאת. במובן הרחב, אם אתה יכול להגביר את זרימת הדם ואספקת החמצן לגוף, אתה יכול להשיג שיפור. מחקר חיבור לאדמה הוכיח כי יש שיפור במחזור הדם ובספיגת חמצן .


 
ש: האם החיבור לאדמה ע"י הארקה יכול לעזור בלחץ הדם?
ת:
שוב, אין מחקרים ספציפיים על זה. על פי סיפורים, ששמענו מאנשים רבים אשר המספרים של לחץ הדם שלהם השתפרו, ויש להם שליטה טובה יותר של לחץ הדם שלהם, לאחר שהתחילו להשתמש במוצרי חיבור לאדמה. חלקם הצליחו להוריד את המינון של התרופות שלהם. אם אתם נוטלים תרופות ואתם נוכחים בשליטה טובה יותר, אתם צריכים להודיע ​​על כך לרופא ולשאול על האפשרות של הפחתת המינון שלכם . 
המידע באתר זה אינו מהווה התוויה רפואית או הנחיה רפואית או המלצה לטיפול רפואי זה או אחר

שירות לקוחות :  050-2465007 
    האתר מאובטח בSSL שיתופי


לייבסיטי - בניית אתרים