שירות לקוחות: 050-2465007
   
   
   
מדריך להורדה בחינם!
    הדרך המהנה להרגיש נפלא
בגוף בריא וחטוב!
מייל*
שם*
 
 
  
 תנאי שימוש

ברוכים הבאים לשירות הלקוחות של GO TEVA
השימוש באתר כפוף לתנאי השימוש המפורטים להלן:

השימוש באתר מעיד על הסכמתכם לתנאי השימוש, לכן קראו אותם בעיון רב. במידה ואינכם מסכימים לתנאים עליכם להימנע מהשימוש באתר.תנאי שימוש אלו עשויים להשתנות בכל עת ללא הודעה מראש. תאריך הגרסה האחרונה של תנאי השימוש מצוין בתחתית העמוד.

לגולשים החדשים מביניכם, כדאי להקדיש כמה דקות להכיר את האתר. בטרם תבצעו קנייה, חשוב שתדעו כי השימוש באתר נעשה על פי תקנון האתר (המפורט בהמשך), אשר הינו תנאי לביצוע רכישות באתר. זכרו, שבמקרה ותבצעו עסקה ותחפצו לבטלה, ביטולה ייעשה אך ורק בהתאם למדיניות ההחזרות והביטולים של האתר.

תקנון:

♦ הנך מתבקש לקרוא תקנון זה במלואו ובעיון, כתנאי מוקדם להתקשרות בין הצדדים.
♦ גלישה בחנות המקוונת של GO TEVA ו/או הזמנת ו/אורכישת המוצר ו/או שירות המוצעים למכירה בו, מהווה את הסכמתך לקבל ולנהוג על פי הוראות התקנון, לפיכך אם אינך מסכים לתנאי מתנאי תקנון זה, הנך מתבקש לא לעשות כל שימוש בחנות באתר ו/או בחנות.


♦ אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת בתכנים המופיעים באתר, אלא אם כן ניתנה הסכמה בכתב ומראש מטעם GO TEVA.


♦ נפלה טעות בתיאור המוצר , לא יחייב הדבר את החנות ו/או את הספקים.


♦ החנות ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד שנגרם למשתמש או לצד שלישי, כתוצאה משימוש או רכישה באמצעות האתר, שלא על פי תקנון זה, תהא עילת התביעה אשר תהא, לרבות הפסד הכנסה ו/או מניעת רווח שיגרמו מכל סיבה שהיא.


♦ החנות לא תהא אחראית להרכבתם ו/או התקנתם של מוצרים שנרכשו באתר ואחריות זו תחול על הלקוח ועל חשבונו.


♦ הלקוח יהיה אחראי באופן בלעדי לתחזוקתו ולשירות הנדרש למוצר אשר נרכש באמצעות האתר, אלא אם נכתב אחרת.


♦ כל העברה של מספר כרטיס אשראי מהאתר נעשית באופן מוצפן. במקרים שאינם בשליטתה ואו הנובעים מכוח עליון , החנות לא תהיה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא , עקיף או ישיר שייגרם ללקוח או למי מטעמו , אם מידע זה יאבד או יגיע לגורם עוין ו/או יעשה בו שימוש שלא בהרשאה והכל שלא כתוצאה ממעשה ו/או מחדל של החנות ו/או מנסיבות שאינן בשליטת החנות ו/או אירועים הנובעים מכוח עליון.
♦ אתר זה עשוי להכיל קישורים לאתרי אינטרנט אחרים. המרכז אינו אחראי לתכנים של אתרים מקושרים אלו ולא אחראי לנכונות או להתאמה של המידע המופיע באתרים אלו. הכללה של הקישורים באתר אינו מצביע על תמיכה של האתר באתרים המקושרים. השימוש בקישורים הינו באחריות המשתמש.
אזכור לכל מידע, מוצר או שרות של צד שלישי באתר או באתרים המקושרים, אין משתמע מכך תמיכה/אישור מצד האתר.
♦ אתר  www.go-teva.co.il מתחייב בזאת לשמור על פרטיותכם. הפרטים שיתקבלו מכם באתר ישמשו אותנו לצרכים סטטיסטיים שונים, ובתנאי שפרטים אלו לא יזהו אתכם אישית. כל מידע אישי אשר ישלח אלינו באמצעות טופס "צור קשר" יישאר חסוי בהתאם לחוק הסודיות הרפואית. לעולם לא נשתמש בדואר האלקטרוני שלכם חוץ מאשר לשלוח אליכם את הניוזלטר שלנו או להשיב על שאלותיכם שנשלחו אלינו באמצעות טופס "צור קשר".
זכותכם בכל עת להסיר את פרטיכם מרשימת התפוצה של האתר באמצעות לחיצה על הקישור "הסרה מרשימת התפוצה" שיופיע בעת קבלת הניוזלטר בדואר האלקטרוני.
הסכם זה כפוף לדיני מדינת ישראל. הנכם מסכימים בזאת כי לבתי המשפט בתל-אביב-יפו תהיה סמכות השיפוט הבלעדית.

 

 


המידע באתר זה אינו מהווה התוויה רפואית או הנחיה רפואית או המלצה לטיפול רפואי זה או אחר

שירות לקוחות :  050-2465007 
    האתר מאובטח בSSL שיתופי


לייבסיטי - בניית אתרים